Cемінар для роботодавців Броварського регіону

Сьогодні Броварським міськрайонний центром зайнятості спільно з представниками Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та Головного управління Держпраці у Київській області проведено семінар для роботодавців Броварського регіону на тему «Законодавство України щодо забезпечення прав громадян у сфері праці та зайнятості. Дотримання трудового законодавства. Легалізація зайнятості. Компенсація роботодавцю витрат у розмірі ЄСВ та оплати праці ВПО як механізм стимулювання створення нових робочих місць».

Фахівцями Броварського центру зайнятості було проведено презентацію послуг служби зайнятості, наголошено на основних механізмах стимулювання створення робочих  місць,  таких як компенсація роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску та оплати праці працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб.

Начальник відділу адміністрування електронних реєстрів та захисту інформації Броварського ОУ ПФУ Наталія Лебединець розповіла присутнім про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та легалізацію зайнятості населення та виплати заробітної плати.

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці в Київській області Олена Єременко в свою чергу наголосила на дотриманні роботодавцями трудового законодавства, роз’яснила основні моменти щодо проведення перевірок підприємств інспекторами та дала практичні вказівки роботодавцям щодо виявлення та уникнення помилок в трудових відносинах з працівниками.

Представники роботодавців активно задавали питання присутнім фахівцям, а також мали змогу з практичної сторони справи отримати вказівки від контролюючих органів щодо своєї роботи.

Вик. Сотниченко Н. І.

(04594)6-26-35