ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ВИРОБНИЦТВІ "КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД"

6 та 7 лютого 2018 року за сприяння Броварського міськрайонного центру зайнятості  на  Іноземному підприємстві  "КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД" було проведено ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ВИРОБНИЦТВІ, в яких взяли участь понад  80 безробітних громадян Броварського регіону. Під час заходу представники роботодавця ознайомили учасників з історією розвитку компанії, презентували її діяльність, охарактеризували актуальні та перспективні вакансії.

6 лютого 2018 року Компанія "Кока-кола" презентувала вакансії виробничих та технічних спеціальностей, таких як: оператори виробничих ліній, технік-програміст, старший технолог, водій навантажувача та інших, а 7 лютого 2018 року представлялись вакансії комерційного напрямку, такі як: торговельний представник, економіст з ціноутворення та інші.

Компанія «Кока-Кола» веде свій бізнес на найвищому рівні та сприяє підвищенню добробуту в кожній країні де працює, а також активно співпрацює з місцевою спільнотою беручі участь у різних заходах та надаючи спонсорську підтримку. Місія Кока-Коли в Україні не обмежується виключно зайняттям першого місця на ринку виробництва та торгівлі напоями, вона – у підвищенні рівня культури виробництва, торгівлі і  ставленні до працівників.

У ході заходів, окрім проведення екскурсії на виробництво компанії, шукачам роботи була донесена потреба  у працівниках, роз’яснено умови праці, вимоги роботодавця до працівників, перспективи кар’єрного зростання, а також проведено співбесіди з особами зацікавленими у працевлаштуванні.

Проведені заходи сприяли унікальній можливості безробітних громадян регіону отримати інформацію про компанію з перших рук, побачити на власні очі як і чим живе її колектив, вирішити чи хочуть вони долучитися до великої команди компанії «Кока-Кола».