Голова громади

ВІДОМІСТІ ПРО ДОСЯГНЕННЯ

Христинченко Олексій Васильович, народився 24 липня 1972 року в смт. Калита Броварського району Київської області.

Життя О.В. Христинченка тісно пов'язане з місцевим самоврядуванням і є зразком відданого служіння рідній землі та українському народу, адже за понад 20 років він пройшов трудовий шлях від вчителя фізики та математики до селищного голови Калитянської селищної ради.

З  1989 року по  1994 рік навчався у Ніжинському педагогічному інституті та здобу вищу освіту за спеціальністю «Вчитель фізики та математики».

Після закінчення інституту в 1994 році пішов працювати вчителем математики в Семиполківську середню школу Броварського району Київської області.

У вересні 1995 року був переведений вчителем математики в Калитянську середню школу Броварського району Київської області.

У 1997 році закінчив Полтавський кооперативний інститут та отримав ще одну вищу освіту за спеціальністю «Економіст-менеджер з торгівлі»

З 1999 року по 2015 рік працював вчителем фізики та математики у Семиполківському НКП Броварської районної вечірньої загальноосвітньої школи II-III ступенів, вчителем інформатики та математики в Семиполківській ЗОШ II-III ступенів.

З 2005 року по 2015 рік займався підприємницькою діяльністю.

У 2015 році очолив першу об’єднану територіальну громаду в Київській області.

Христинченко О.В. займає активну громадянську позицію. Активно підтримує процес децентралізації. Характеризується сталими державницькими поглядами та патріотичними переконаннями, є активним провідником реформ у сфері регіонального розвитку та місцевого самоврядування, забезпечує їх втілення у життя.

Користується авторитетом і повагою виборців, народних депутатів, керівників установ і організацій виконавчої влади.