«Література рідного краю. Творчість поетів-земляків: Володимир Москвич – людина, поет, залюблений у рідний край, рідне село Семиполки»

«Література рідного краю.  Творчість поетів-земляків:

Володимир Москвич – людина, поет, залюблений у рідний край,

рідне село Семиполки»

01.02.2018 року у Семиполківському НВК   у  рамках вивчення теми «Література рідного краю» учитель української мови та літератури, Гуща Надія Станіславівна, презентувала позаурочний захід   для учителів – філологів Калитянської ОТГ та учнів  школи 8-11 класів.

До слова були запрошені гості  : В.А. Москвич – автор поетичних збірок  «Вишнева таємниця», «Лелеки повертаються додому», «Іду селом»,  в минулому  директор  та вчитель ( до 1997 р.) Семиполківської середньої школи, Н.В.Косенко - автор передмови до збірки В.Москвича «Мої Семиполки», відеопрезентацій «Сім чудес  Семиполок»,  «Топоніміка с. Семиполки»,  до

2013 р. вчитель зарубіжної літератури Семиполківського НВК, Л.І. Грабовенко - заступник редактора загальнодержавної газети «Справи сімейні».

Матеріали заходу  обговорені вчителями-філологами, рекомендовані до використання  на уроках літератури, будуть опубліковані в газеті « Справи сімейні».