Міжнародний день Рідної мови в ЗДО «Зірочка»

21лютого Міжнародний день рідної мови. Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Рідне слово буде для всіх оберегом та символом єднання великого народу. З метою відзначення Міжнародного дня рідної мови в ЗДО «Зірочка»  відбулися заходи шанування української мови, а саме: мовно-літературна розвага для дітей старших і середніх груп «Українське слово – диво калинове», під час якої діти і вихователі декламували вірші рідною мовою, знайомили з творчістю українських письменників, оберегами українського народу, виконали національні таночки та пограли в  мовні ігри.

Сьогодні і діти, і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси рідної мови, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.