Київська область, Броварський район

10 Грудня, 2018 р., 14:56
14 грудня 2018 року з 10:00 до 12:00 в приміщенні Броварської місцевої прокуратури проведе особистий прийом громадян заступник прокурора Київської області Голинський Ярослав Олегович. Попередній запис на особистий прийом відбувається за телефоном 5-22-24. При собі необхідно мати звернення у письмовій формі та паспорт.

30 Листопада, 2018 р., 14:04
Переважній більшості громадян час від часу доводиться звертатися до нотаріуса за широким спектром послуг – від засвідчення копій документів, оформлення спадщини і заповіту до укладення шлюбного договору чи купівлі-продажу майна.

27 Листопада, 2018 р., 14:53

26 Листопада, 2018 р., 13:39
Святкування ювілейного весілля – одна з найяскравіших і незабутніх подій в житті люблячого подружжя.

26 Листопада, 2018 р., 13:38
Вітаю Вас пане Міністре! Поясність, будь ласка, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати і у кого мають право її забрати. Роман Дергач