Оголошення про дату проведення конкурсу

До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Виконавчого комітету Калитянської селищної ради!

Повідомляємо, що конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та військового обліку відбудеться 14.06.2017 р. о 10:00.

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади, просимо прибути в 09:50 14.06.2017 року в приміщення Калитянської селищної ради (адреса: провул. Ювілейний, 4, смт. Калита Броварський р-н Київська обл.), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                                    В.Д. Шпак