Живи та працюй в Україні

До уваги!

Живи та працюй в Україні

Броварський міськрайонний центр зайнятості запрошує Вас взяти участь в проведенні  19 квітня 2018 року з 1000 до 1200   Ярмарку вакансій для  громадян міста та району, на якому буде подано систематизовану інформацію щодо: наявності вакантних посад і вільних робочих місць на підприємствах, установах та організаціях   м. Бровари та Броварського району ;

А також 19 квітня 2018 року з 1300 до 1500

Броварський міськрайонний центр зайнятості проводитиме Ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району. Запрошено більше 30-ти навчальних закладів!

На Ярмарку професій буде нагода ознайомитися з інформаційними матеріалами щодо підготовчих курсів, умов навчання, перспективних спеціальностей, наявних факультетів та вартості навчання в учбових закладах.

Ярмарок відбудеться у приміщені Броварського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Бровари,  вул. Ярослава Мудрого ,92 (колишня вул. Кірова).

Наші контактні телефони :(04594) 6-64-21, 6-91-29