Оголошення про день проведення конкурсу

До уваги кандидатів на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та військового обліку громадян Виконавчого комітету Калитянської селищної ради!

Повідомляємо, що конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та військового обліку відбудеться 27 квітня 2018 року о 13:00.

Осіб, що подали документи на заміщення вакантної посади, просимо прибути в 12:50 27 квітня 2018 року в приміщення Калитянської селищної ради (адреса: провул. Ювілейний, 4, смт. Калита Броварський р-н Київська обл.), при собі мати документ, що посвідчує особу.

Голова конкурсної комісії                                                  Н.В. Костенкова