Конкурс на право оренди майна Калитянської селищної ради

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Конкурсна комісія при Виконавчому комітеті Калитянської селищнї  ради оголошує конкурс на право оренди майна, що належить до  комунальної власності Калитянської селищної ради. Конкурс полягає у визначенні орендаря, який запропонував найбільшу орендну плату при забезпеченні виконання інших умов використання майна.

Перший об’єкт оренди:

Частина нежитлового приміщення загальною площею 24,0 м.кв.за адресою: вул.Гвардійська, 55, військове містечко с.Семиполки, Броварського району, Київської області для розміщення торгівельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів.

Початковий розмір орендної плати за перший/базовий місяць оренди становить –1 889,64грн.без ПДВ.

Другий об’єкт оренди:

Частина нежитлового приміщення загальною площею17,1 м. кв.за адресою: вул.Гвардійська, 55, військове містечко с.Семиполки, Броварського району, Київської області для розміщення аптечного кіоску.

Початковий розмір орендної плати за перший/базовий місяць оренди становить – 538,55грн.без ПДВ.

Третій об’єкт оренди:

Частина нежитлового приміщення загальною площею1,0 м.кв.за адресою: вул.Гвардійська, 55, військове містечко с.Семиполки, Броварського району, Київської області для розміщення банкомату.

Початковий розмір орендної плати за перший/базовий місяць оренди становить – 157,47грн.без ПДВ.

Документи приймаються протягом 20 днів з дня публікації оголошення за адресою: 07420, Київська обл., Броварський р-н., смт.Калита, пров.Ювілейний, 4.

Додаткову інформацію можна отримати у секретаря конкурсної комісії Лапикіної Зої Олександрівни. (тел. (04594)68-7-98, e-mail: econ.kalyta@ukr.net).