Відбувся захід присвячений 73-ій річниці перемоги над нацизмом

05.05.2018 року на базі Калитянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відбувся захід присвячений 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На заході були присутні ветерани Другої світової війни, малолітні в’язні, вдови, члени сімей загиблих в роки Другої світової війни, учасники антитерористичної операції, голови первинних ветеранських організацій Калитянської об?єднаної територіальної громади.

Захід проводився Броварським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з виконавчим комітетом Калитянської селищної ради, Броварською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України та Калитянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів.

Виконавчий комітет Калитянської селищної рада виносить щиру подяку спонсорам заходу: Фермерському господарству «Фаворит», ТОВ «Фора»,  ТОВ «Добриня хліб», соціальним працівникам Броварського районного територіального центру соціального обслуговування.

Окрема подяка директору Калитянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шпак А.М, колективу та учням школи  за організацію та  проведення святкового концерту.

З повагою,

Калитянської селищної ради