Оголошення про проведення конкурсу на право оренди комунального майна

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Конкурсна комісія при Виконавчому комітеті Калитянської селищнї  ради оголошує конкурс на право оренди майна, що належить до  комунальної власності Калитянської селищної ради. Конкурс полягає у визначенні орендаря, який запропонував найбільшу орендну плату при забезпеченні виконання інших умов використання майна.

Відповідно до Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Калитянської об’єднаної територіальної громади до  участі у конкурсі допускаються особи, які можуть бути орендарями, а саме: юридичні особи та фізичні особи-підприємці, фізичні особи з окремим правовим статусом та які своєчасно подали наступні документи:

-заява на ім’я селищного голови про намір узяти в оренду майно, із зазначенням найменуання, місцезнаходження (місця проживання) та платіжних реквізітів заявника;

-копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осб-підприємців;

-копія паспорта для фізичниї особи;

-копія ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (за наявності такого);

Крім того, претендентами  подаються:

-заява, на ім’я голови  Комісії, про участь у конкурсі;

-письмові конкурсні пропозиції, з зазначенням відомостей про учасника, та запропонований учасником конкурсу розмір орендної плати в гривнях (для об’єктів нерухомого майна за 1 м.кв. за місяць), умови використання об’єкта, інші зобов’язання стосовно експлуатації об’єкта його модернізацію тощо.

Конкурсні пропозиції надаються в конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та скріплених печаткою учасника конкурсу (за наявності) та/або підписом заявника.

Перший об’єкт оренди:

Частина нежитлового приміщення загальною площею 24,0 м.кв.за адресою: вул.Гвардійська, 55, військове містечко с.Семиполки, Броварського району, Київської області для розміщення торгівельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів.

Початковий розмір орендної плати за перший/базовий місяць оренди становить –1 889,64грн.без ПДВ.

Другий об’єкт оренди:

Частина нежитлового приміщення загальною площею17,1 м. кв.за адресою: вул.Гвардійська, 55, військове містечко с.Семиполки, Броварського району, Київської області для розміщення аптечного кіоску.

Початковий розмір орендної плати за перший/базовий місяць оренди становить – 538,55грн.без ПДВ.

Третій об’єкт оренди:

Частина нежитлового приміщення загальною площею1,0 м.кв.за адресою: вул.Гвардійська, 55, військове містечко с.Семиполки, Броварського району, Київської області для розміщення банкомату.

Початковий розмір орендної плати за перший/базовий місяць оренди становить – 157,47грн.без ПДВ.

Документи приймаються протягом 20 днів з дня публікації оголошення за адресою: 07420, Київська обл., Броварський р-н., смт.Калита, пров.Ювілейний, 4.

Додаткову інформацію можна отримати у секретаря конкурсної комісії Лапикіної Зої Олександрівни. (тел. (04594)68-7-98, e-mail: econ.kalyta@ukr.net).