Калитянська громада
Броварський район, Київська область

Броварський міськрайонний центр зайнятості інформує!

Броварський міськрайонний центр зайнятості інформує!   
 

В Україні продовжується загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл.
 

Державна служба зайнятості продовжує загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування  у мережі інтернет транслюються ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

Відеоролики доступні за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fI3YWm_Ecfc&t=7s

 

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш розташована людина.

 

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Броварського міськрайонного центру зайнятості за телефоном (04594) 6-64-21« повернутися до списку оголошень