Калитянська громада
Броварський район, Київська область

результати проведення конкурсу на право оренди нежитлових приміщень,що належать до комунальної власності Калитянської селищної ради

ІНФОРМАЦІЯ

 

Виконавчого комітету Калитянської селищної ради

про результати проведення конкурсу на право оренди нежитлових приміщень,що належать до комунальної власності

Калитянської селищної ради

 

На засіданні конкурсної комісії з питань оренди майна, що належить до комунальної власності Калитянської селищної ради 07.06.2018р. було проведено конкурс на право оренди:

  • нежитлового приміщення площею 24,00 кв. м, що розташоване за адресою: вул.Гвардійська, 55, військове містечко с.Семиполки, Броварського району, Київської області для розміщення торгівельного об’єкту з продажу непродовольчих товарів.

      Переможцем визнано ФОП Сандуленко І.В.

 

     -   нежитлового приміщення площею площею17,1 м. кв.за адресою:            вул.Гвардійська, 55, військове містечко с.Семиполки, Броварського району, Київської області для розміщення аптечного кіоску.

Переможцем визнано    комунальну аптеку №2  Броварської ЦРЛ.

                         

  • нежитлового приміщення загальною площею1,0 м.кв.за адресою: вул.Гвардійська, 55, військове містечко с.Семиполки, Броварського району, Київської області для розміщення банкомату.

Переможцем визнано ТВБВ № 10026/0741 Філії-Головного управління по м.Києву та Київській області АТ «Ощадбанк».« повернутися до списку оголошень