Протягом квітня 2018 року Центрами обслуговування платників Броварської ОДПІ надано понад 5 тисяч адміністративних послуг

З них, найбільш запитуваною послугою залишається видача картки платників податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Так, у  зазначеному періоді видано 1484 довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України отримав 281 платник.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до центрів обслуговування звернулося 1228 суб’єктів підприємницької діяльності.

Стати платниками єдиного податку виявили бажання 236 суб’єктів підприємницької діяльності, 332 платники  податків отримали витяг з реєстру платників єдиного податку, також було надано 313 послуг з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків,  надано 1608 довідок  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Крім того, співробітники ЦОПів Броварської ОДПІ  надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

Нагадуємо: Центр обслуговування платників Броварської ОДПІ розташований за адресою: м. Бровари, вул. Київська 286, працює з понеділка по четвер з 9 до 18 години, в п’ятницю з 9 години до 16 години 45 хвилин,  в суботу до 13 години, обідня перерва з 13 години до 13 години 45 хвилин.

Довідки про роботу Центру обслуговування платників та адміністративні послуги які надаються в ньому можна отримати за телефоном (04594)- 7-20-90.

Крім того  за вищезазначеним графіком працюють ЦОП відділень Броварської ОДПІ, які розташовані за адресами:

смт. Баришівка, вул. Київський шлях буд.48;

м. Бориспіль, вул. Котляревського  буд.2;

смт. Згурівка, вул.Українська, буд.19;

м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана-Хмельницького буд.95;

м. Яготин, вул. Незалежності буд.106;

м. Славутич, проспект Дружби Народів, 17а.

Броварська ОДПІ