Привітання з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники об’єднаної територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу та апарату виконавчого комітету Калитянської селищної ради щиро вітаємо вас із професійним святом Днем медичного працівника.

Протягом багатьох років у третю неділю червня медичні працівники відзначають своє професійне свято. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу  і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Бажаємо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

Голова Калитянської селищної ради О.В. Христинченко