Благодійна акція «Готуємодітей до школи»

Дата: 15.08.2017 12:48

З 14 серпня 2017 року у Броварському районі стартує благодійна акція «Готуємодітей до школи»,

яка буде тривати до 31 серпня 2017 року

Фото без описуОсновна мета проведення акції – це надання підтримки дітям шкільного віку, які проживають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, дітям-інвалідам та дітям-переселенцям.

На території Броварського району проживає 105 родин, в яких виховується 219 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Всі ці діти потребують особливої уваги.

Меценатство та благодійність завждив важаються у суспільстві найблагороднішою й найпочеснішою справою. Особливо, коли це стосується дітей, які потребують сторонньої допомоги. Не залишайтесь осторонь від проблем дітей, адже кожна дитина має право на щасливе та безтурботне дитинство.

В акції можуть прийняти участь всі небайдужі до долі знедолених дітей – благодійні, громадські, релігійні організації, установи та підприємства різних форм власності, а також фізичні особи.

Шановні мешканці Броварського району! Ваша небайдужість допоможе дітям з соціальнонезахищених верств населення. Пам’ятайте, діти — це наше майбутнє. Будьте милосердними, не залишайтесь осторонь від проблем дітей, адже кожна дитина має право на підтримку дорослих, а Ваша допомога – це один з кроків на шляху до щасливого дитинства знедолених дітей.

Бажаючі допомогти дітям шкільного віку, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах канцелярським, шкільним приладдям, одягом та взуттям, за більш детальною інформацією можуть звернутись до Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

м. Бровари, вул. Шевченка, 21( каб. №7),або за телефоном 5-45-43