Оголошення про намір передати в оренду комунального майна

Дата: 05.06.2018 17:02

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Виконавчий комітет Калитянської селищнї  ради оголошує про намір передати в  оренду майно, що належить до  комунальної власності Калитянської селищної ради та стосовно якого надійшла заява:

-нежитлове приміщення, загальною площею 14,4 м.кв., що розташоване в Будинку культури за адресою: провулок Ювілейний,4, смт.Калита Броварського району Київської області з метою розміщення суб’єкта господарювання для проведення з дітьми об’єднаної громади майстер-класів по виготовленню м’якої іграшки, біжутерії та інше, терміном на 2 роки 11 місяців. Вартість об’єкта оренди станом на 31.04.2018 р. складає 28 900 грн. без ПДВ (згідно з незалежною оцінкою).

Термін прийняття заяв про намір взяти майно в оренду – 10 днів, з дня розміщення оголошення. Кінцевий термін прийняття заяв  16 червня 2018р.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності Калитянської селищної ради, на яке надано оголошення про намір передати майно в оренду, Виконавчий комітет оголошує конкурс на право оренди майна, що належить до  комунальної власності Калитянської селищної ради.

Документи приймаються за адресою: 07420, Київська обл., Броварський р-н., смт.Калита, пров.Ювілейний, 4.

Додаткову інформацію можна отримати у начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Лапикіної Зої Олександрівни. (тел. (04594)68-7-98, e-mail: econ.kalyta@ukr.net).