Київська область, Броварський район

Привітання з Днем медичного працівника

Дата: 16.06.2017 16:09

Шановні медичні працівники об’єднаної територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу та апарату виконавчого комітету Калитянської селищної ради щиро вітаємо вас із професійним святом Днем медичного працівника.

Протягом багатьох років у третю неділю червня медичні працівники відзначають своє професійне свято. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу  і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Бажаємо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

Голова Калитянської селищної ради О.В. Христинченко