ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Дата: 25.09.2017 16:11

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії в керівний склад Виконавчого комітету Калитянської селищної ради.

Виконавчий комітет Калитянської селищної ради 25 вересня 2017 року оголошує конкурс заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії в керівний склад Виконавчого комітету Калитянської селищної ради.

1. Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії в керівний склад Виконавчого комітету Калитянської селищної ради:

- громадянство України;

- вища освіта (напрямок – управління персоналом) за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра;

- досвід роботи в органах місцевого самоврядування бажаний;

- вільне володіння державною мовою;

- навички роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача.

2. Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі;
  2. Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;
  3. Заповнена особова карта (форма П-2ДС);
  4. Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);
  5. Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;
  6. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, подана  відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» ;

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10. Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Документи від бажаючих взяти участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення на сайті Калитянської селищної ради (по 24.10.2017 року) до відділу юридичного та кадрового забезпечення, за адресою: смт. Калита, пров. Ювілейний,  4.

Телефон для довідок 68-3-03.