ГЕРОЇ В НАШІЙ ПАМ’ЯТІ – НАЗАВЖДИ!

Військовослужбовці військової частини А0415 12 лютого 2018 року вшанували пам'ять героя – патріота  старшого солдата ШЕЛУПЦЯ Дмитра Вікторовича, який три роки тому загинув під час виконання службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької області.

11.02.2015 року близько 07.45 в н. п. Дебальцево старший солдат ШЕЛУПЕЦЬ Дмитро Вікторович, захищаючи державний суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість України, під час артилерійського обстрілу бойової позиції отримав поранення не сумісні із життям.

Указом Президентом України від 23 травня  2015 року № 282/2015 старшого солдата ШЕЛУПЦЯ Дмитра Вікторовича нагороджено ОРДЕНОМ ЗА МУЖНІСТЬ ІІІ СТУПЕНЯ (ПОСМЕРТНО).

27 квітня 2015 року рішенням Семиполківської сільської ради новоутвореній вулиці, яка знаходиться в урочищі “Селище” присвоєно назву “ ШЕЛУПЦЯ ДМИТРА ”.

14 жовтня 2015 року у військовій частині А0415 відкрито пам’ятник воїнам-зв’язківцям, які загинули під час виконання завдань в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей.

Наказом Міністра оборони України  від 29.01.2016 року №47 старший солдат ШЕЛУПЕЦЬ Дмитро Вікторович навічно зарахований до списків особового складу військової частини А0415.