ЗАТВЕРДЖЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ Калитянської об’єднаної територіальної громади на 2017-2025 роки

ЗАТВЕРДЖЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ

Калитянської об’єднаної територіальної громади

Шановні  мешканці Калитянської громади!

Рішенням 41 позачергової сесії  Калитянської селищної ради сьомого скликання від 08.09.2017р. за №501  затверджена Стратегія розвитку громади на  2017-2025 роки.

Основна мета реалізації Стратегії – це створення спроможної громади з комфортними умовами для життя у сферах освіти, медицини, відпочинку, інфраструктури та праці, з високим рівнем ефективності управління.

Досягнення цієї мети неможливо  водночас. Це потребує  від органів  влади і від громади титанічних зусиль та послідовних і згуртованих дій.

Саме від нашої спільної відповідальності  залежить втілення в життя Стратегії розвитку Калитянської громади.

Успіхів  усім нам на цьому шляху!

Голова ради