01 Червня, 2021 р., 16:54
Сьогодні, 1 червня, в Україні та світі традиційно відзначається День захисту дітей.
19 Травня, 2021 р., 14:48
225 українських громад відібрано для участі у навчальній програмі від U-LEAD з Європою «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами».
14 Травня, 2021 р., 15:53
Ми живемо в епоху змін, а для того, щоб відповідати викликам часу, необхідно постійно поповнювати та оновлювати свої знання
02 Травня, 2021 р., 12:38
     Пасха – це теплий промінь надії, промінь спасіння. Це свято великого очищення всіх нас, яке символізує чистоту помислів, духовне відродження??
26 Квітня, 2021 р., 16:57
Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті”.