21 Травня, 2020 р., 14:49
Всесвітній День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. У День вишиванки традиційний український одяг надягають тисячі людей не лише в нашій країні, а по всьому світу.  І наша громада не виняток.      Вихованці, учні, вчителі,працівники комунальних підприємств, посадові особи місцевого самоврядування активно долучилися до участі у флешмобі.
08 Травня, 2020 р., 16:47
Сьогодні ми відзначаємо День пам'яті і примирення. Сумуємо за тими, хто загинув на полях битв, у фашистських катівнях і концтаборах. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які віддали свої життя в ім'я Великої перемоги.     День пам'яті та примирення в Україні встановлено Указом президента, а також Законом України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років".      В Указі президента сказано, що цей пам'ятний день встановлений для "гідного вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та вираження поваги всім борцям проти нацизму".
08 Травня, 2020 р., 14:47
Дорогі захисники Української держави!