03 Грудня, 2019 р., 16:08
Олександр Слобожан: АМУ як представник інтересів громад неодноразово заявляла про недостатність освітньої субвенції та недосконалу формулу її розподілу. Сьогодні від імені Асоціації хочу подякувати Уряду за важливі рішення щодо перерозподілу коштів на освіту, які дозволять виплатити зарплату педагогам та оновити освітню інфраструктуру
28 Листопада, 2019 р., 21:35
Новий тиждень для ювенальної поліції  Броварського ВП розпочався з вивчення правил дорожнього руху в Заворицькому НВК. Діти  ставили різні питання та моделювали уявне перехрестя зі справжнім регулювальником. З?ясувалося, що діти знають дорожні знаки та будуть дотримуватися їх у повсякденному житті.
12 Листопада, 2019 р., 13:57
Це перша банкнота нового номіналу,  введена в обіг за останні 13 років (востаннє в обіг вводився новий номінал у 2006 році - 500 гривень). Банкнота 1000 гривень продовжує дизайн нового банкнотного ряду та має потужну систему захисту від підробок.
21 Травня, 2019 р., 14:43
Вже у 18-й раз у селі  Заворичі  Калитянської ОТГ  11 травня 2019 року  на  сільському стадіоні пройшов турнір серед 9 футбольних команд дівчат на Кубок  «Весна- 2019».
02 Травня, 2019 р., 13:49
16 лютого 2019 року в спортивному залі Калитянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувалася товариська зустріч між юними футболістами 2009 року народження   смт Калити та досвідченою командою «Десна» м. Чернігова.
17 Квітня, 2019 р., 14:25
15-16 квітня 2019 року учитель фізичного виховання та Захисту Вітчизни Заворицького НВК Гайовий Сергій Володимирович  брав участь роботі  Міжнародної науково-практичної конференції «залучення учнів до здорового способу життя Та популяризація варіативних модулів НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ З Фізичної культури через всеукраїнський проект «JuniorZ».
17 Квітня, 2019 р., 14:23
 22 березня 2019 року у с. Требухові  Броварського району пройшов районний огляд-конкурс  художньої самодіяльності.
17 Квітня, 2019 р., 14:21
У рамках проведення основних заходів цивільного захисту  11 квітня 2019 року на базі Заворицького НВК було проведено тренінг на тему «Дії учасників освітнього процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій» для учнів старшої школи  за участю інструктора первинної допомоги Броварської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України Віктора Юрова та в.о головного лікаря Броварської екстренної медичної допомоги Максима Іонова.
17 Квітня, 2019 р., 14:17
          03.04.2019 року в смт Калинівка Броварського району відбулися фінальні змагання Чемпіонату Київської області з футзалу серед команд дівчат 2002-2003 року народження  та молодші.          За перемогу боролися шість команд: м. Славутич, м. Бровари, м. Біла Церква, смт Рокитне, с. Красилівка та с. Заворичі Калитянської селищної ради.    У важкій боротьбі наші дівчатка вибороли почесне  ІІІ місце.                                 ВІТАЄМО ВАС, наші ЗІРОЧКИ !
29 Березня, 2019 р., 16:12
28 березня 2019 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» буде проведено відкриті районні змагання із стрільби з малокаліберної гвинтівки серед учнівської молоді Броварського району «САПСАН-2019».