Київська область, Броварський район

18 Лютого, 2019 р., 14:26
Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні Кабінетом Міністрів України.

18 Лютого, 2019 р., 14:12
Коли настає час оформляти пенсію, перед людиною постає питання: «Де отримувати виплату – у банку чи на пошті?». Чинним законодавством за кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії. Одержувати пенсію через відділення поштового зв’язку або через уповноважені установи банків – особистий вибір кожної літньої людини.

18 Лютого, 2019 р., 14:11
Кожного місяця працівник від роботодавця отримує заробітну плату, та, окремо, на свій обліковий запис у Пенсійному фонді, єдиний соціальний внесок (ЄСВ), який є персоніфікованим.

18 Лютого, 2019 р., 14:09
6 лютого 2019 року Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою.

09 Січня, 2019 р., 14:16
Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Але ще чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним вигодам, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин – «тіньовою» зайнятістю.