Профорієнтаційний захід «Погляд у майбутнє»

Своє майбутнє ми обираємо задовго до останнього шкільного дзвоника. Обирати професію потрібно свідомо, з урахуванням реальних можливостей, особистих та суспільних інтересів. Кожна професія, якщо тільки ставитися до неї з любов’ю і знанням справи, приховує в собі невичерпні можливості.

Саме для того , щоб допомогти учням обрати професію 08 червня 2018 року Броварським міськрайонним центром зайнятості був проведений профорієнтаційний захід «Погляд у майбутнє» серед учнів 5-7-х класів Благодійного Фонду «СОС ДИТЯЧЕ МІСТЕЧКО», в якому були присутні  учні різного віку. Була надана інформація про послуги центра зайнятості. Було проговорено про фактори, які впливають на вибір майбутньої професії та помилки при виборі спеціальності. Також з учнями обговорили актуальність робітничих професій. Світ професій дуже великий, тому провідний фахівець з профорієнтації Броварського міськрайонного центру зайнятості М.В.Левкович допомогла учням зрозуміти, що таке професія, що таке спеціальність, на які п’ять груп умовно поділяються професії, якій одяг – форма буває у працівників різних професій, які професії майбутнього, діти почули цікаву інформацію яка була показана за допомогою слайдів на комп’ютері. Після обговорення  з учнями були проведені інтерактивні  ігри: «Відгадай назву професії», «Професії. «Що необхідно фахівцю?», діти розгадували анаграми «Професії», та отримали відповіді на свої запитання.