Профорієнтаційний захід «Урок реального життя»

Профорієнтаційний захід  «Урок реального життя»

14 грудня 2017 року Броварським міськрайонним центром зайнятості проведено профорієнтаційний захід  «Уроки реального життя» серед учнів 9-го класу Калитянської ЗОШ І-ІІІ ст, були присутні 19 учнів та  вчитель. Метою проведення заходу є ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами центру зайнятості для школярів, формування позитивного іміджу робітничих професій.

У ході заходу учнів проінформували про послуги, що надає служба зайнятості з питань вибору професії в сучасних соціально-економічних умовах з урахуванням особистісних характеристик людини та попиту на ринку праці, про те, що для правильного та усвідомленого вибору професії у службі зайнятості пропонують пройти тестування на визначення сфери діяльності. Висвітлювалися основні складові свідомого вибору професії через формулу «Хочу, Можу, Треба». Було проговорено про фактори, які впливають на вибір майбутньої професії та помилки при їх виборі. Також з учнями обговорили актуальність робітничих професій, та перегляд відео роликів про професії.

На завершення з учнями було проведено тестування: була використана методика «Диференційно-діагностичний опитувальник Е.А.Клімова». У більшості дітей бажана професія підтвердилась результатами тесту.