Змагання з футболу у Калитянській громаді

З метою організації цікавого та змістовного дозвілля, підвищення спортивної майстерності школярів закладів освіти Калитянської селищної ради

20 травня 2018 року  в с.Заворичі   були проведені щорічні відкриті змагання  школярів закладів освіти Калитянської селищної ради по футболу серед дівчат  на Кубок «Весна-2018».

Приємно відмітити, що з кожним роком до нас у громаду приїздить все більше команд з різних сіл та міст України, щоб взяти участь у змаганнях.

У цьому році господарі Кубку, футбольна команда дівчат із Заворицького НВК, поступилася перемогою суперникам з с. Красилівки, Броварського району, Київської області. Наші красуні посіли III місце, з чим ми їх і вітаємо!               Чекаємо на нові та гучні перемоги !