Зустріч з представником ТОВ «КАМОЦЦІ»

Сьогодні для налагодження співпраці відбулася робоча зустріч директора Броварського центру зайнятості Вітера Максима Кононовича з представником роботодавця ТОВ «КАМОЦЦІ» Коваленко Оленою Олексіївною. ТОВ «КАМОЦЦІ» - безумовний лідер на ринку пневматики, що пропонує найширший вибір пневматичного обладнання, комплексні рішення в області автоматизації технологічних процесів та виробництв. Високоякісна пневмоапаратура, комплексні інженерні рішення, розробка і постачання складних пневматичних систем визначає широку популярність Camozzi.

Найближчим часом підприємство відкриває новий власний виробничо -логістичний комплекс у Броварському районі, тому в ході зустрічі виявилася потреба в кадрах за такими професіями як:

• оператори верстатів з програмним керуванням
  • слюсар з механоскладальних робіт
  • контролер матеріалів та виробів
  • комірник та інші.

ТОВ «КАМОЦЦІ» пропонує високу заробітну плату (від 8000 грн.), соціальний пакет, оплачувану відпустку, навчання та підвищення кваліфікації, організовану доставку до місця роботи; запрошує приєднатися до своєї команди всіх бажаючих як з досвідом роботи так і без.

Всіх шукачів роботи, що зацікавилися вакансіями ТОВ «КАМОЦЦІ», Броварський міськрайонний центр зайнятості запрошує на зустріч з представником роботодавця, яка відбудеться 27 грудня з 10:00 до 12:00 у приміщенні центру зайнятості (кім. №8) за адресою: м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого,92. За більш детальною інформацією щодо зустрічі та вакансій звертатися до адміністратора залу кім.1 Броварського центру зайнятості та за телефонами: (04594)66335; 69129.