Семінар-практикум в ДНЗ «Зірочка»

25 жовтня  2017 року  в ДНЗ «Зірочка» був проведений семінар-практикум для завідувачів, методистів ДНЗ, НВК та вихователів об’єднаної територіальної громади на тему: «Використання інноваційних підходів під час організації роботи з національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку».

У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Виконавчого комітету  Калитянської селищної ради  Овчинник Т.О., психолог та вчителі Калитянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, методисти та вихователі дошкільних закладів нашої громади.

У практичному блоці  семінару присутні мали змогу переглянути відкрите інтегроване заняття пізнавального розвитку з використанням методів наочного моделювання «Берегиня вроди-українська хустка», яке підготувала вихователь старшої групи «Чебурашка» Славич Наталія Василівна, та музичну розвагу з художньо-естетичного розвитку «В країні дитинства» під керівництвом Гайової Оксани Анатоліївни та М’ягкої Олени Леонідівни, вихователів старшої групи «Сонечко».

Педагоги переглянули презентацію з впровадження в практику роботи вихователів інноваційних технологій для підвищення ефективності освітнього процесу: «Мнемотехніка як засіб швидкого запам’ятовування інформації», «Метод наочного моделювання на заняттях в ДНЗ».

Співпраця та обмін досвідом приносять високі результати у роботі та вихованні наших дітей. Дякуємо колективу ДНЗ «Зірочка» за співпрацю, креативність та творчий підхід у роботі.