29 Серпня, 2018 р., 14:04
23 серпня 2018 року в смт. Калита пройшли урочистості з нагоди Дня Прапора
29 Серпня, 2018 р., 13:56
25 серпня 2018 року у смт Калита пройшли різні заходи  з нагоди святкування Незалежності України.  У ході програми проводилися майстер-класи, ігри та конкурси, були запрошені розважальні атракціони.
08 Серпня, 2018 р., 14:36
У липні місяці молоді  сім’ї   із с. Заворичі з маленькими дітками побували у мальовничих горах Карпати. Цілий тиждень маленькі туристи разом з батьками мешкали у наметовому містечку в горах, насолоджувалися краєвидами, ласували лісовими  дарами. І найвища перша перемога – гора Говерла. На ній побували навіть найменші. Бажаємо таким батькам наснаги і залучати більше туристів у свої ряди.
23 Липня, 2018 р., 14:18
Навчання вчителів закладів освіти Калитянської громади
16 Липня, 2018 р., 16:28
Участь у заході
10 Липня, 2018 р., 13:35
7 липня 2018 року відбувся IV районний фестиваль купальської та петрівчанської пісні «Кроковеє колесо», який проходив у с. Пухівка Броварського району. У ньому взяли участь народний хор  «Джерело»
09 Липня, 2018 р., 14:03
Івана Купала - одне з найбільш древніх і містичних слов'янських свят.  З  6 на 7 липня на площі біля Будинку культури  смт. Калита проводився фестиваль «Купальські вогні», який відтворив  найцікавіші традиції. До усіх з проведених заходів були  залучені гості громади. Для присутніх були проведені  майстер-класи, різноманітні конкурси та ігри.
02 Липня, 2018 р., 14:43
28 червня 2018 року біля Будинку культури смт. Калита проходив тематичний вечір: «Конституція – оберіг нашої держави».